Author Topic: les stocks de commerce en ligne  (Read 1353 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wolverinelogan

  • Guest
les stocks de commerce en ligne
« on: June 17, 2015, 12:45:33 PM »
kjkjasbjasdnbfadkjhbfSingur Gandestete ca pleci departe Ca poate nu mai poti vorbi cu mine Ca poate eu stau pe loc si nu vin cu tine Gandestete cum ar fi fara mine acheter des actions Internet Plecam ne despartim si ne uram drum bun Nu ma asteptam sa fie un ramas bun Te iubesc dar din greseala Te.am mintit ca pe o zdreanta Acum pentru totdeauna Sper sa nu ne mai revad inima Voi ramane singur cu inima mea Ori cum pot sa traiesc doar cu una Imi pare rau am gresit Iartama nu o sa mai zic nimic Te iubesc Si nu vreau sa experimentez sa imi bata inima fara a ta Singuratatea nu este pentru mine Eu zambesc cand nimeni nu o face pentru mine Eu te iubesc fara tine as muri Singur ingropat sub mii si mii de gandurii tu Tu mai iubit de mic ,si pentru Eu te.am aparat de mic , pentru si Dar lucrurile s.au mai si schimbat eu te.am iubit si tu m.ai aparat Acum eu tu stelele si luna Iubirea noastra pentru Acum tu eu Te rog nu pleca Ma arunc de pe un munte inalt Astept sa ma lovesc de pamnat Simt cum vantul trece , ma acopera Dar nu vine contactul cu solul Deschid un ochi , ca sa vad ce se intampla , Ii deschid pe amandoi si vad ca nimic nu se intampla Esti A mea 69583
[/size]
[/size]http://www.needearn.com

 

P.S. Do you want to see how we made $14,178.00 Dollars Last Month?

Click Here For All The Info!

Free Advertising Forum Post Ads Online